Звернення до українських правозахисників

МВ-СМ2

Нещодавно відзначалася річниця загибелі Бориса Нємцова, про якого український президент Петро Порошенко сказав, що патріоти Росії можуть бути водночас і друзями України. Опозиційний політик зняв фільм «Путін – розпалювач війни», де висловив думку про те, що російська влада під проводом Путіна підігріває конфлікт на південному сході України. Нємцов, зокрема, нагадав про російське громадянство командирів сепаратистів – Гіркіна та Бородая, звернув увагу на заклики з боку російських військкоматів іти воювати.

На щастя, Нємцов був не єдиним, хто намагався сформувати у співгромадян правдивий погляд на події, що відбуваються на Донбасі. Тривалий час інша відома опозиціонерка Росії, що займала посаду голови нині ліквідованої за рішенням суду партії «Воля», С.М. Лада-Русь (Пеунова) поширювала серед російської громадськості інформацію про присутність російських військових на території України, цитувала слова Гіркіна про те, що він бере на себе відповідальність за початок військових дій в Україні.

Подробнее »
Раздел: Публікації ,   Добавил webmaster
28 марта 2017  17:49

Звернення до народу України від надзвичайних комітетів із захисту України та Росії

Громадяни України!

Ми знаходимося в передвоєнній ситуації. Локальні кровопролиття на сході України готові перейти в повномасштабну війну на всій території України і закономірно переповзти в Росію. У Західній Європі та Польщі величезна кількість танків НАТО, готелі приготувалися приймати військових. Ми вважаємо, що все це професійно організовано західними світовими олігархами, їхніми спецслужбами, які використовують поставлених ними президентів і куплені підконтрольні владі ЗМІ. Ми переконані, що нас навмисно нацьковують, втягують у ненависть один до одного чітко спланованими провокаціями, підставними акторами під виглядом активістів і народних захисників. А вбивати будуть, очевидно, нас, звичайних громадян.

Подробнее »
Раздел: Публікації ,   Добавил webmaster
08 апреля 2015  05:55

Звернення до народів України, Росії та світу

Народи світу! Громадяни!

     Рух «За мир!», Надзвичайний комітет із порятунку України та Надзвичайний комітет із порятунку Росії проводять 22 лютого спільну акцію «Прощена неділя».

   Вже майже рік в Україні триває страшна братовбивча війна, в яку нас втягнули діями правителів і спецслужб. Нас обманом змушують ненавидіти і вбивати один одного. Росіян обманюють, що російських військ в Україні немає. І не кажуть, що саме росіяни (очевидно — співробітники спецслужб) перейшли кордон і перші спровокували кровопролиття. А зараз у Росії відкрито вербують найманців. Є інформація, що в Україну посилають воювати контрактників і навіть строковиків. Це — війна з суміжною державою, але — таємна, без оголошення війни. Адже в Криму російська армія так само була під виглядом «загонів самооборони» у формі без розпізнавальних знаків.

Українців дурять, переконуючи, що російський народ хоче завоювати Україну. Але російські люди не хочуть війни, їм не потрібна земля України. Нас сварять між собою політики, причому явно навмисно, нацьковуючи два непереможні народи один на одного. Світ — на порозі третьої світової війни ...

stop-war-1

Подробнее »
Раздел: Наші акції ,   Добавил webmaster
19 февраля 2015  19:39

Звернення до народів Росії, України та світу

Вже майже рік в Україні триває страшна братовбивча війна, в яку нас втягнули діями правителів і спецслужб. Нас обманом змушують ненавидіти і вбивати один одного. Росіян обманюють, що російських військ в Україні немає. І не кажуть, що саме росіяни (очевидно — співробітники спецслужб) перейшли кордон і перші спровокували кровопролиття. А зараз у Росії відкрито вербують найманців. Є інформація, що в Україні посилають воювати контрактників і навіть строковиків. Це — війна з суміжною державою, але — таємна, без оголошення війни. Адже в Криму російська армія так само була під виглядом «загонів самооборони» у формі без розпізнавальних знаків.

 

Українців дурять, переконуючи, що російський народ хоче завоювати Україну. Але російські люди не хочуть війни, нам не потрібна земля України. Нас сварять між собою політики, причому явно навмисно, нацьковуючи два непереможні народи один на одного. Світ — на порозі третьої світової війни 

Подробнее »
Раздел: Публікації ,   Добавил webmaster
19 февраля 2015  19:24

Надзвичайний комітет з порятунку України звертається до громадян України!

Сьогодні-завтра в Україні може початися громадянська війна. На Майдані Незалежності в Києві закликають братися до зброї, формувати загони самооборони та їхати воювати на Південний Схід. Але з ким воювати? З побратимами-українцями? З тими, хто став на захист свого життя і свободи, злякавшись, що їх будуть стріляти за те, що вони говорять по-російськи? Путіна кличуть тільки через страх перед новою українською владою.

Не піддавайтеся на провокації, протистояння, агресію один до одного – нам ділити взагалі нічого! Росіяни не хочуть війни з Україною! Східні регіони піднялися на захист себе і своїх дітей. Заяви нової влади недвозначно закликають українців утискати росіян. Ми вважаємо, що вони провокують національну ворожнечу, звинувачуючи Росію в усіх бідах українського народу.

Подробнее »
Раздел: Публікації ,   Добавил Yedina
21 апреля 2014  22:23