Прощеное воскресенье

Подробнее »
Раздел: Наші акції ,   Добавил webmaster
22 февраля 2015  09:25

Звернення до народів України, Росії та світу

Народи світу! Громадяни!

     Рух «За мир!», Надзвичайний комітет із порятунку України та Надзвичайний комітет із порятунку Росії проводять 22 лютого спільну акцію «Прощена неділя».

   Вже майже рік в Україні триває страшна братовбивча війна, в яку нас втягнули діями правителів і спецслужб. Нас обманом змушують ненавидіти і вбивати один одного. Росіян обманюють, що російських військ в Україні немає. І не кажуть, що саме росіяни (очевидно — співробітники спецслужб) перейшли кордон і перші спровокували кровопролиття. А зараз у Росії відкрито вербують найманців. Є інформація, що в Україну посилають воювати контрактників і навіть строковиків. Це — війна з суміжною державою, але — таємна, без оголошення війни. Адже в Криму російська армія так само була під виглядом «загонів самооборони» у формі без розпізнавальних знаків.

Українців дурять, переконуючи, що російський народ хоче завоювати Україну. Але російські люди не хочуть війни, їм не потрібна земля України. Нас сварять між собою політики, причому явно навмисно, нацьковуючи два непереможні народи один на одного. Світ — на порозі третьої світової війни ...

stop-war-1

Подробнее »
Раздел: Наші акції ,   Добавил webmaster
19 февраля 2015  19:39

Звернення до народів Росії, України та світу

Вже майже рік в Україні триває страшна братовбивча війна, в яку нас втягнули діями правителів і спецслужб. Нас обманом змушують ненавидіти і вбивати один одного. Росіян обманюють, що російських військ в Україні немає. І не кажуть, що саме росіяни (очевидно — співробітники спецслужб) перейшли кордон і перші спровокували кровопролиття. А зараз у Росії відкрито вербують найманців. Є інформація, що в Україні посилають воювати контрактників і навіть строковиків. Це — війна з суміжною державою, але — таємна, без оголошення війни. Адже в Криму російська армія так само була під виглядом «загонів самооборони» у формі без розпізнавальних знаків.

 

Українців дурять, переконуючи, що російський народ хоче завоювати Україну. Але російські люди не хочуть війни, нам не потрібна земля України. Нас сварять між собою політики, причому явно навмисно, нацьковуючи два непереможні народи один на одного. Світ — на порозі третьої світової війни 

Подробнее »
Раздел: Публікації ,   Добавил webmaster
19 февраля 2015  19:24