0

Президенту РФ
Володимиру Володимировичу Путіну

Володимир Володимирович !


Я, Світлана Пеунова, лідер Загальноросійської політичної партії «ВОЛЯ», звертаюся до вас з вимогою про захист мирного братнього народу України. Те, що зараз відбувається навколо України, - є реальною загрозою для безпеки Росії. Росія зобов'язана допомогти країні-сусіду запобігти кровопролиттю і не допустити військової інтервенції НАТО на Україну. Бази НАТО не мають з'явитися поблизу наших кордонів.

«Опозиція » України в особі її лідерів - Яценюка , Тягнибока , Порошенко, Кличко та інших - ще в січні поточного року висунула ультиматум Януковичу. З їх слів, якщо Янукович відмовиться від проведення дострокових виборів, то вони підуть у наступ. Свідком цього наступу була вся світова громадськість в січні і вже 18 лютого, коли 10 тисяч демонстрантів під гаслами про мир, але зі зброєю в руках рушили до будівлі Верховної Ради України. За одну тільки ніч з 18 на 19 лютого загинуло, за різними даними, до 20 осіб. У багатьох регіонах країни захоплюють органи місцевої влади, структури Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки, прокуратури, військові частини, склади з боєприпасами. Горять приміщення судів, вандали знищують приватні квартири, вбивають мирних громадян. Чи це мирні « опозиціонери», які бажають добра для України ?

Збройні групи людей з Майдану - це явно підготовлені в спеціальних таборах бойовики, які реально ніякого відношення до народу України не мають! Вся ця вакханалія розігрується лише для того, щоб дати привід НАТО ступити на українську землю. Це - стандартний сценарій провокації, створення приводу для так званого «захисту прав людини». Під цим приводом проводяться масові вбивства мирного населення, які ми вже бачили в Югославії, Сирії, Лівії, Іраку. Опозиційні лідери, діючи за відпрацьованим в інших країнах сценарієм, наполягають на введенні військ найагресивнішої армії світу, здійснюють напади на суверенні країни практично щороку!

«Світова громадськість», а точніше проплачені олігархами ЗМІ , згідно сценарію вже зайняли сторону «опозиції», США вводить санкції проти деяких чиновників України. Західні ЗМІ очевидно готують громадську думку до введення військ НАТО на Україну.

За 50 років існування цей блок вторгся в 50 країн світу, знищуючи масово мирне населення країн, називаючи війну «захистом демократії». Бомбардування ураном і застосування білого фосфору НАТО також називає «захистом демократії». Народ Росії не хоче такої «демократії» ні для себе, ні для українського народу!

Очевидно, що все що відбувається в Україні несе пряму небезпеку для РФ . Блок НАТО у військовій доктрині РФ розглядається як потенційний стратегічний супротивник РФ . Зараз очевидно, що мета НАТО - підійти впритул до кордонів Росії, як Гітлер в 1941 році. Заходу давно не дають спокою території та природні багатства нашої країни. Альянс НАТО створювався з метою збереження і зміцнення капіталістичного ладу, придушення національно - визвольного руху народів, підриву соціалістичних країн.

Мало хто знає, що ви, Володимир Володимирович, давно пустили війська НАТО в нашу країну, підписавши угоду «Партнерство заради миру» та надавши їм майданчик для створення їх повноцінної бази на території нашої країни. Склади з бойовою технікою НАТО в повному озброєнні з 2004 року курсують залізницями Росії, це бачать люди. Пости ДПС на міжміських трасах і в'їздах до міста закриті в більшості своїй по всій Росії. Це для того, щоб техніка нашого стратегічного супротивника могла непомітно розповзатися по країні? Я вважаю це диверсією, створенням загрози окупації нашої країни. Створюється картина вашого сприяння введенню НАТО до Росії, а, значить - і в Україну . Британська газета The Sunday Times назвала клан Путіна найбагатшим у світі, так як той володіє 130 мільярдами доларів. Звідки у вас ці багатства, придбані за роки президентства? Адже всього 13 років тому ви декларували на виборах суму в 7 мільйонів рублів.

Інтереси олігарха - у збереженні свого багатства. Чи не це є рушійною силою ваших політичних рішень? Тоді про благо і безпеки народу Росії і України говорити не доводиться. На чиїй ви стороні ? Чи може вам довіряти народ?

Надважкими транспортними літакам компанії «Волга - Дніпро» перевозяться вантажі НАТО. Їм дано право приземлятися в центрі Росії - в Ульяновську, та й в інших аеропортах. З якого часу влада РФ стала оцінювати стратегічну безпеку країни в грошах? Розмови про бізнес, вигоду в таких випадках - маячня. Життя народу країни - безцінне, і впустити війська НАТО до Росії - це означає пустити козла в огород!

Яким чином ви можете захистити Росію від потенційної загрози агресії військ НАТО? Адже народу Росії ясно, що армія РФ розвалена під вашим керівництвом - ви її головнокомандувач за посадовими обов'язками.

МЗС Росії засудив бездіяльність лідерів української «опозиції», які, « прикриваючись демагогічними гаслами про прихильність демократії та європейських цінностей , потурають «коричневої » революції». Коричневий колір - колір фашизму? Заява МЗС фактично, суперечить вашій позиції, яка, на думку ЗМІ, полягає у невтручанні Москви в ситуацію на Україні .

Якщо ви вважаєте, що Росія повинна залишитися в стороні від конфлікту, то народ країни так не вважає. Я, як представник народу Росії вимагаю втрутитися в ситуацію на братській Україні і вимагаю використати всі можливості для мирного врегулювання кризи. На вулицях України гинуть невинні громадяни, як, наприклад, журналіст київських «Вістей» В'ячеслава Веремій. Все це може повторитися і у нас, хати скраю не буває!

Я висловлюю свою недовіру НАТО, ООН та ЄС, які вважаю механізмами для захоплення територій чужих держав і контролю над їх ресурсами. Підписана вами угода з НАТО, фактично зобов'язує Росію «чинити так , як якщо б вона була членом НАТО» , - є в поточній ситуації абсолютно неприпустимою . Нам фактично нав'язана альтернатива: або війна, або «мирна » здача нашої Батьківщини іноземцям без бою. Очевидно, що за Україною прийде черга Росії! Про задумах Заходу на володіння територією Росії відомо вже не одну сотню років. Клімат в США і Європі стає просто непридатний для життя людини. Крім того, західним магнатам вкрай необхідні наша земля і наші ресурси! Здасте ви їм остаточно нашу країну і братську Україну?!

Володимир Володимирович! Народ Росії хоче знати, хто ви є насправді. Служите ви Росії чи Заходу , який поневолює країну? Про це народ Росії буде судити з ваших найближчих дій, а не за вашими гарними словами.

Я вимагаю від вас як від головнокомандуючого і глави держави негайних і адекватних кроків щодо допомоги українському народу та захисту суверенітету Росії!

Я вимагаю :

    вивести Росію з угоди «Партнерство заради миру», а війська НАТО - з Росії;

    вжити заходів щодо захисту мирного населення України від кровопролиття;

    вжити заходів щодо запобігання вторгнення НАТО на Україну .

Голова Загальноросійської політичної партії «ВОЛЯ»
С.М. ПеуноваПрезиденту РФ
Путину Владимиру Владимировичу

Владимир Владимирович!

Я, Светлана Пеунова, лидер Общероссийской политической партии «ВОЛЯ», обращаюсь к вам с требованием о защите мирного братского народа Украины. То, что сейчас происходит вокруг Украины, - является реальной угрозой для безопасности России. Россия обязана помочь стране-соседу предотвратить кровопролитие и не допустить военной интервенции НАТО на Украину. Базы НАТО не должны появиться вблизи наших границ.

«Оппозиция» Украины в лице ее лидеров - Яценюка, Тягнибока, Порошенко, Кличко и других - еще в январе текущего года выдвинула ультиматум Януковичу. С их слов, если Янукович откажется от проведения досрочных выборов, то они пойдут в наступление. Свидетелем этого наступления была вся мировая общественность в январе и 18 февраля, когда 10 тысяч демонстрантов под лозунгами о мире, но с оружием в руках двинулись к зданию Верховной Рады Украины. За одну только ночь с 18 на 19 февраля погибло, по разным данным, до 20 человек. Во многих регионах страны захватывают органы местных властей, структуры Министерства внутренних дел, Службы безопасности, прокуратуры, воинские части, склады с боеприпасами. Горят помещения судов, вандалы уничтожают частные квартиры, убивают мирных граждан. Это ли мирные «оппозиционеры», которые желают добра для Украины?

Вооруженные группы людей с Майдана — это явно подготовленные в специальных лагерях боевики, которые реально отношения к народу Украины не имеют! Вся эта вакханалия разыгрывается лишь для того, чтобы дать повод НАТО ступить на украинскую землю. Это — стандартный сценарий провокации, создание повода для так называемой «защиты прав человека». Под этим поводом проводятся массовые убийства мирного населения, что мы уже видели в Югославии, Сирии, Ливии, Ираке. Оппозиционные лидеры, действуя по отработанному в других странах сценарию, настаивают на введении войск самой агрессивной армии мира, совершающей нападения на суверенные страны практически каждый год!

«Мировая общественность», а точнее проплаченные олигархами СМИ, согласно сценарию уже заняли сторону «оппозиции», США вводит санкции против некоторых чиновников Украины. Западные СМИ очевидно готовят общественное мнение к вводу войск НАТО на Украину.

За 50 лет существования этот блок вторгся в 50 стран мира, уничтожая массово мирное население стран, называя войну «защитой демократии». Бомбардировки обедненным ураном и применение белого фосфора НАТО также называет «защитой демократии». Народ России не хочет такой «демократии» ни для себя, ни для украинского народа!

Очевидно, что все происходящее на Украине несет прямую опасность для РФ. Блок НАТО в военной доктрине РФ рассматривается как потенциальный стратегический противник РФ. Сейчас очевидно, что цель НАТО — подойти вплотную к границам России, как Гитлер в 1941 году. Западу давно не дают покоя территории и природные богатства нашей страны. Альянс НАТО создавался с целью сохранения и укрепления капиталистического строя, подавления национально-освободительного движения народов, подрыва социалистических стран.

Мало кто знает, что вы, Владимир Владимирович, давно пустили войска НАТО в нашу страну, подписав соглашение «Партнерство ради мира» и предоставив им площадку для создания их полноценной базы на территории нашей страны. Составы с боевой техникой НАТО в полном вооружении с 2004 года курсируют по железным дорогам России, это видят люди. Посты ДПС на междугородных трассах и въездах в города закрыты в большинстве своем по всей России. Это для того, чтобы техника нашего стратегического противника могла незаметно расползаться по стране? Я считаю это диверсией, созданием угрозы оккупации нашей страны. Создается картина вашего содействия вводу НАТО в Россию, а, значит – и на Украину. Британская газета The Sunday Times назвала клан Путина самым богатым в мире, владеющим 130 миллиардами долларов. Откуда у вас эти богатства, приобретенные за годы президентства? Ведь всего 13 лет назад вы декларировали на выборах сумму в 7 миллионов рублей.

Интересы олигарха – в сохранении своего богатства. Не это ли является движущей силой ваших политических решений? Тогда о благе и безопасности народа России и Украины говорить не приходится. На чьей вы стороне? Может ли вам доверять народ?

Сверхтяжелыми транспортными самолетам компании «Волга — Днепр» перевозятся грузы НАТО. Им дано право приземляться в центре России — в Ульяновске, да и в других аэропортах. С каких пор власти РФ стали оценивать стратегическую безопасность страны в деньгах? Разговоры о бизнесе, выгоде в таких случаях — бред. Жизнь народа страны — бесценна, и впустить войска НАТО в Россию — это значит пустить козла в огород!

Каким образом вы можете защитить Россию от потенциальной угрозы агрессии войск НАТО? Ведь народу России ясно, что армия РФ развалена под вашим руководством — вы ее главнокомандующий по должностным обязанностям.

МИД России осудил бездействие лидеров украинской «оппозиции», которые, «прикрываясь демагогическими лозунгами о приверженности демократии и европейским ценностям, потворствуют «коричневой» революции». Коричневый цвет – цвет фашизма? Заявление МИДа фактически, противоречит вашей позиции, которая, по мнению СМИ, заключается в невмешательстве Москвы в ситуацию на Украине.

Если вы считаете, что Россия должна остаться в стороне от конфликта, то народ страны так не считает. Я как представитель народа России требую вмешаться в ситуацию на братской Украине и требую использовать все возможности для мирного урегулирования кризиса. На улицах Украины гибнут невинные граждане, как, например, журналист киевских «Вестей» Вячеслава Веремий. Все это может повториться и у нас, хаты с краю не бывает!

Я выражаю свое недоверие НАТО, ООН и ЕС, которые считаю механизмами для захвата территорий чужих государств и контроля над их ресурсами. Подписанное вами соглашение с НАТО, фактически обязывающее Россию «поступать так, как если бы она была членом НАТО», - является в текущей ситуации абсолютно недопустимым. Нам фактически навязана альтернатива: или война, или «мирная» сдача нашей Родины иностранцам без боя. Очевидно, что за Украиной придет очередь России! О замыслах Запада на владение территорией России известно уже не одну сотню лет. Климат в США и Европе становится просто непригоден для жизни человека. Кроме того, западным магнатам крайне необходимы наша земля и наши ресурсы! Сдадите ли вы им окончательно нашу страну и братскую Украину?!

Владимир Владимирович! Народ России хочет знать, кто вы есть на самом деле. Служите ли вы России или Западу, порабощающему страну? Об этом народ России будет судить по вашим ближайшим действиям, а не по вашим красивым словам.

Я требую от вас как от главнокомандующего и главы государства незамедлительных и адекватных шагов в помощи украинскому народу, в защите суверенитета России!

Я требую:

  • вывести Россию из соглашения «Партнерство ради мира», а войска НАТО — из России;
  • принять меры по защите мирного населения Украины от кровопролития;
  • принять меры по предотвращению вторжения НАТО на Украину.

Председатель Общероссийской политической партии «ВОЛЯ»
С.М. Пеунова

Источник: http://volya-naroda.ru/news/read/?id=1523

Теги: , , , , , ,

Добавил: admin 22 февраля 2014   00:00
Раздел: Публікації
1142 просмотров
Комментарии: (0)