0

Президенту Сполучених Штатів Америки
Бараку Обамі

через Посла Сполучених Штатів Америки
в Російській Федерації Майкла Е. Макфола


Пане Обама!

Я, Голова Народної російської політичної партії « ВОЛЯ » Світлана Пеунова, вважаю, що дії керівництва США, НАТО і ЄС свідчать про їх зацікавленість в захопленні територій чужих держав для контролю над їх ресурсами.

Я вважаю, що з боку вашої держави під виглядом демократії має місце бути втручання у внутрішні справи України . Підставою цьому служить історичний досвід Югославії, Лівії, Іраку та інших країн, де НАТО захищало демократичні права, а мирне населення в процесі «захисту» масово гинуло .

Росії відомо, що лідери українських сил закликають вас втрутитися в ситуацію на Україні. На наш погляд, ті, хто закликають вас, - це люди, явно вивчені у спеціальних таборах , як і лідери інших кольорових революцій. Їх підготовка очевидна, як і мета - підняти народ на агресію і пролити кров. Саме цей тип провокацій дозволяє вам заявити, що війська ви вводите на прохання народу.

Лідери Майдану не приховують, що їх діяльність фінансують різні інститути та департаменти США і країни ЄС. Так, партія Кличка «УДАР » була створена німецьким Фондом Конрада Аденауера; крім цього, вона фінансується Національним демократичним інститутом США, Національним фондом демократії США, Міжнародним республіканським інститутом США, Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), Державним департаментом США та Національним фондом в підтримку демократії.

Вони домагаються того, щоб світова громадськість в особі США , ЄС і ООН за сформованим сценарієм втрутилася в конфлікт і почала вводити санкції, а в кінцевому результаті і свої війська. А лідери самооборони Майдану ще 12 лютого закликали НАТО ввести санкції. Ми вважаємо, що Кличко , Яценюк , Тягнибок та інші - нічого спільного з народом України не мають! Вони спеціально роблять провокації , щоб створити привід для введення військ НАТО в країну.

Український народ виступає проти втручання Заходу у внутрішні справи країни. Про це йдеться в одній з петицій, розміщених на сайті Білого дому. У зверненні до вас, пан Обама, громадяни України виступають проти введення військ НАТО, проти втручання політиків Заходу в справи країни. Українці виступають за мирне врегулювання конфлікту. Всі пам'ятають, як знищувалося мирне населення Лівії, Югославії , Іраку та інших країн, в які вторгалися війська НАТО під ширмою захисту демократії. 30 % вбитих військами НАТО в Югославії - це жінки і діти. Українці проти такого «захисту»!

Громадяни виступають і проти чинного президента Януковича, перемогу якого вони не визнали ще на виборах у 2004 році, що послужило початком «помаранчевої революції». Автори петиції пропонують провести в країні референдум, щоб шляхом відкритого поіменного голосування виявити справжнього народного лідера, якому вони довірять долю своєї країни. Народ проти помилкових лідерів, поставлених руками Заходу для лобіювання його інтересів. Народ проти всіх, хто зараз веде показну бійку один з одним. Українці проти і псевдоопозиції , і такого ж прозахідного Януковича! Народ - за відкритий референдум і за третій шлях - самостійно вибрати свого, народного лідера !

Вводячи війська або просуваючи своїх поставлених осіб на владу, ви домагаєтеся нових територій і ресурсів. Україна межує з Росією. Громадянам Росії давно відомі претензії Заходу на територію нашої країни, і я вважаю, що Україна - це лише черговий крок до кордонів Росії і до досягнення вашої мети світового панування. Тому є підстави вважати, що і ви причетні до організації кривавих зіткнень в Києві.

Ми проти того, щоб гинули мирні громадяни, у зв'язку з чим вимагаємо припинити:

  • підготовку військового вторгнення військ НАТО на територію України;
  • поставку будь-яких видів зброї прозахідної опозиції на Україні;
  • фінансування й інші форми допомоги лідерам і партіям, які представляють «опозиційні» сили на Майдані.

Голова Загальноросійської політичної партії «ВОЛЯ»
С.М. Пеунова.

Источник: http://volya-naroda.ru/news/read/?id=1522

Теги: , , ,

Добавил: admin 22 февраля 2014   00:00
Раздел: Публікації
630 просмотров
Комментарии: (0)