0

stop-war-2

 Народи світу! Громадяни!

Рух «За мир!», Надзвичайний комітет із порятунку України та Надзвичайний комітет із порятунку Росії проводять 22 лютого спільну акцію «Прощена неділя».

Вже майже рік в Україні триває страшна братовбивча війна, в яку нас втягнули діями правителів і спецслужб. Нас обманом змушують ненавидіти і вбивати один одного. Росіян обманюють, що російських військ в Україні немає. І не кажуть, що саме росіяни (очевидно — співробітники спецслужб) перейшли кордон і перші спровокували кровопролиття. А зараз у Росії відкрито вербують найманців. Є інформація, що в Україну посилають воювати контрактників і навіть строковиків. Це — війна з суміжною державою, але — таємна, без оголошення війни. Адже в Криму російська армія так само була під виглядом «загонів самооборони» у формі без розпізнавальних знаків.

Українців дурять, переконуючи, що російський народ хоче завоювати Україну. Але російські люди не хочуть війни, їм не потрібна земля України. Нас сварять між собою політики, причому явно навмисно, нацьковуючи два непереможні народи один на одного. Світ — на порозі третьої світової війни ...

Згадайте: саме з провокацій спецслужб починалися перші дві світові війни. У 1914 році спецслужби Англії та Франції, організувавши вбивство ерцгерцога Фердинанда, «підставили» Сербію. У 1939 році німецькі спецслужби напали, переодягнувшись поляками, на власну радіостанцію. Результат Першої світової — 22 млн. жертв, результат Другої світової — 71 млн. жертв. Зараз доведено, що перші дві світові війни починали банкіри Англії та Америки, що використали свої спецслужби.

Експерти кажуть, що у третій світовій, якщо ми дозволимо їй розпочатися, загинуть шість мільярдів. Ми бачимо повторення провокацій і вважаємо, що руку до них доклали все ті самі світові ділки: банкіри Англії та Америки. Мабуть, завдання спецслужб — виконати кровопролитні дії від імені іншого народу, щоб викликати обурення цим іншим народом і піти на нього війною. І служать вони банкірам, світовим ділкам, які в черговий раз ділять між собою світ. Плани заселення Росії та України англосаксами та расами Сходу вже не приховуються політиками. В їхніх інтересах роздути братовбивчу війну. А президенти України та Росії набагато ближче до світової «еліти», ніж до своїх народів. Судіть самі.

Офіційно в Україні воює «ополчення», що відстоює інтереси російськомовного населення східної частини України, та українська армія, яка проводить «антитерористичну операцію». Але цілком очевидно, що прості жителі Донбасу, які вирішили стати ополченцями, не мали важкого озброєння і навичок управління ним. Програми новин на телебаченні, не бентежачись, показують нам кадри, з новітньою російською бойовою технікоюна території України. Нам кажуть, що ополченці взяли її в української армії як трофей. Але на озброєнні української армії ніколи не було, наприклад, танків Т-72Б3, та й мирні жителі керувати такою технікою просто не в змозі. Значить, в Україні воює регулярна російська армія? Про це говорить і безліч фактів, які просочилися в ЗМІ. Значить, російських громадян навмисно вводять в оману ті, хто заявляє, що армія Росії не бере участі у військових діях на сході України? Простіше кажучи — брешуть?

Більше того, є вагомі підстави вважати, що саме російські спецслужби і російська влада — тобто президент Путін — спровокували військові дії на сході України проти українського народу під виглядом «громадянських активістів» України. А російські ЗМІ оскаженіло кричать про дії лише українських властей щодо пролиття крові мирних громадян.

Керували «ополченням» спочатку громадяни РФ. У цьому зізнався, зокрема, сам Ігор Стрєлков (Гиркин), який заявив: якщо б він зі своїм загоном не перейшов кордон і не почав ставити блокпости, ніякої війни не було б. Перед ним стояло завдання розв'язати війну? Стрєлков-Гиркин, за його визнанням, — полковник ФСБ у відставці, тобто співробітник спецслужб. Путін — прямий керівник усіх спецслужб Росії.

Такі самі прийоми втягування корінного населення у війну ми бачимо і в Україні. Українські ЗМІ заохочують війну. Є фотографії, де українські бійці використовують зброю американського, ізраїльського зразка. Наявність «інструкторів» НАТО в армії України вже не приховується. Є свідчення, що у складі українських територіальних батальйонів до половини складу — іноземці з Польщі, Франції, Німеччини, США, інших держав.

Сатанізм і торгівля органами процвітають під виглядом захисту інтересів людей. Але ті, кого посилають воювати, навіть матері загиблих російських хлопців — мовчать, не розповідають людям правди, охоплені гіпнотичним страхом, буквально — тваринам жахом. Коли таке було?..

Всім відома теорія «золотого мільярда», згідно з якою на Землі, за планами таємного світового уряду, повинен залишитися жити тільки один мільярд землян із семи, інші шість знищуються як «непотрібні їдці». Це названо «новим світовим порядком». Про це 20 років тому писав англійський контррозвідник Джон Колеман, виклавши секретну інформацію архівів західних спецслужб у книзі «Комітет 300».

Про «зміну світового порядку» вже говорив Путін на Валдайському клубі, але світ не знає, що «новий світовий порядок» — це торжество фашизму та сатанізму. Видатний співробітник ЦРУ Бжезинський говорив, що новий світовий порядок будуватиметься на уламках Росії та за рахунок Росії.

Народи світу! Служба найманцем — вбивство людей за гроші на території чужої держави — це ганьба, і це повинно засуджуватися суспільством. Народам України та Росії ділити нічого, в обох народів їхня система влади відібрала останнє — все, чим вони володіли по праву корінних народів. Брехня в ЗМІ має бути викрита. А для цього ми всі повинні перестати боятися і почати говорити. Якби перші дві світові провокації були вчасно викриті — цих воєн не було б. Давайте не будемо наступати на одні граблі втретє!

Росіяни та українці — народи з одними генами, вони — непереможні. Тому і розроблений план їхнього самогубства — адже й один з одним вони будуть битися до останньої краплі крові. І тоді на їхні землі увійде той, хто їх підбурив. Знайома картина, чи не так?

У прощену неділю, 22 лютого, ми пропонуємо:

1. Просіть вибачення один в одного.

 Ми закликаємо всіх російських людей попросити вибачення в українців:

— за те, що дозволили російським спецслужбам спровокувати цю війну від імені українських «громадських активістів»;

— за те, що своїм мовчанням і страхом потурали продовженню військових дій;

— за те, що російські найманці їдуть воювати за гроші на землю братнього народу;

— за те, що дозволяємо Путіну та його підлеглим діяти в Україні від імені всього народу Росії, не спитавши нашої думки.

Ми закликаємо всіх українців попросити вибачення у росіян:

 — за те, що ототожнювали весь російський народ із Путіним та його підлеглими;

— за те, що повірили брехливій пропаганді, яка підбурила два рідні народи, що мають спільних предків і спільні гени;

— за те, що дозволили владі відправити армію вбивати своїх же співвітчизників.

2. О 12 годині за часом спаліть опудало війни, читаючи вірш:

Хай згине все зло світове,

Що принесло нам стільки горя!

Від таємниці прихованого зла

Лишиться тільки зола!

3. Поставте на аватар у соцмережах емблему акції, поставте в статус, за що просите пробачення у братнього народу, розмістіть банер із віршем на своїй сторінці.

     Поширюйте наше звернення до народів світу всім своїм рідним, знайомим, тим, хто має спільне з вами прізвище, просто добрим людям. Тільки разом ми зможемо зупинити війну!

 4. ЗаПершої світової солдати на передовій браталися і відмовлялися стріляти один в одного, розуміючи, що війна потрібна їхнім панам, які своє життя бережуть, а під кулі підставляють незаможних і безправних простих людей.

      Побратаймося і ми!

 

Надзвичайний комітет із порятунку України

Надзвичайний комітет із порятунку Росії

Міжнародний рух «За мир!»

Источник: http://stop-war.ru

Теги: , , , ,

Добавил: webmaster 19 февраля 2015   19:39
Раздел: Наші акції
1567 просмотров
Комментарии: (0)