1

Україна стоїть на порозі чергових виборів і чекає змін - змін у житті, політиці, змін облич у керівництві областей і держави. Шанси на успіх дорівнюють нулю ? відбувається просто заміна одного клану іншим. Світова еліта з США та Великобританії розробила та успішно проводить «кольорові революції» по всьому світу: Росія в 1993, Грузія в 1994, Лівія,  Киргизія, Чехословаччина, Польща, Єгипет… Україна цього року наступила на ті самі граблі вже вдруге.  Люди, які стояли та вмирали на Майдані, стали черговими пішаками в руках умілих гросмейстерів.

Такі революції здійснюються силами простого народу, яким керують політики-«опозиціонери», що виконують вказівки радників з Європи та США.

В результаті до влади приходять ставленики світової еліти. Президенти та провідні чиновники  - лише маріонетки в умілих руках ляльководів.

Те, що відбувається зараз в Україні, - це не боротьба за цілісність країни, а боротьба за місця в парламенті, мерії. Вчорашні соратники по Майдану поливають один одного брудом, виключають і включають у списки кандидатів. Ера «Партії Регіонів» минула, їй на зміну знову прийшла ера БЮТ, це добре показує склад нинішнього уряду. «Свобода» з її лідером Тягнибоком, який був одним з найактивніших учасників Майдану, отримала всього три портфелі. У нинішньому уряді немає жодного представника півдня та сходу країни. «Удар» В. Кличка залишився осторонь, але тепер об'єднався з П. Порошенком, і вони за всіма рейтингами лідирують у передвиборній гонці.

Теперішній уряд списує всі гріхи на Януковича та сліпо додержується рекомендацій МВФ і ЄС. Нам обіцяють кредити взамін на певні зміни в бюджетній та економічній політиці країни. Українці вже відчули девальвацію національної валюти, нові ціни на газ та комунальні послуги, скорочення дотацій пільговикам, заморожування соціальних виплат та допомоги… І це тільки перші маленькі кроки до «світлого майбутнього» із західними «радниками».

Економіка України стрімко падає до рівня найбільш кризового 2008 року. НБУ намагається стримати стрімкий крах гривні, банківська система зазнає колосальних збитків. Торгова війна з Росією перетворилася на закриття ринку збуту продукції багатьох підприємств. Втрата Криму, за оцінками експертів, коштувала від 8 до 10% ВВП країни, зупинка підприємств східної України обійдеться приблизно ще у 15% ВВП України. На сході країни зосереджені експортоорієнтовані підприємства, втративши які Україна зіткнеться з іще більшим зростанням дефіциту торгового балансу. Піде й більша частина податків. Експерти прогнозують подальше спадання економіки. Відновлення в разі врегулювання конфлікту в східній частині України можливе лише до 2020 року.

Цього року уряд запланував провести чергову приватизацію підприємств, що перебувають у державній власності. Хто стане покупцем контрольних пакетів, поки не зрозуміло. Очевидно, що це будуть олігархи, наближені до нинішньої влади, або західні інвестори. І перші, й другі вже чимало заробили на приватизації (розбазарюванні) народного добра. Згадаймо хоча б гучний продаж «Укртелекому», який у підсумку дістався Р. Ахметову. Екс-голова Фонду державного майна Валентина Семенюк-Самсоненко повідомляла, що у державній власності залишилося лише близько 17% майна. За її словами, приватизація в Україні була методом знищення держави, в результаті її впровадження зупинили свою роботу 50 000 заводів.

Фонд держмайна України має намір цього року продати:

- ВАТ «Турбоатом» (Харків) - підприємство, засноване в 1934 році, спеціалізується на випуску турбін усіх типів від проектування до виготовлення та сервісного обслуговування. Підприємство виготовило та поставило 17% турбін для атомних електростанцій всього світу, за цим показником займає 4 місце.

- ПАТ «Азовмаш» (Маріуполь) - найбільше машинобудівне підприємство країни. Виробляє залізничні вагони, підйомне устаткування (крани), обладнання для виробництва сталі, чавуну, гірниче обладнання, займається литтям металів.

- ВАТ «Одеський припортовий завод» - одне з найбільших підприємств хімічної промисловості України. Спеціалізується на виробництві аміаку, карбаміду, рідкого азоту, рідкого кисню тощо. Є монополістом з приймання, перевантаження рідкого аміаку, має у своєму розпорядженні найбільше у Європі сховище ємністю 120 тисяч тонн.

- ПАТ «Сумихімпром» - завод спеціалізується на виробництві сільгоспдобрив, кислот та іншої хімічної продукції. Підприємство має статус базового підприємства хімічної галузі України.

Під час правління В. Януковича приватизація проходила кулуарно: всі вершки діставалися синам та їхнім друзям або вірним соратникам президента  - Ю. Іванющенку, Д. Фірташу.

Чи зміниться ситуація після виборів 25 травня? Можна припустити, що політики, які без згоди всієї країни тягнуть її в ЄС, так само без згоди народу продадуть підприємства, які є лідерами не тільки на внутрішньому ринку, але й на світовому. Західні інвестори отримають ласі шматочки пирога від України в обмін на кредити МВФ та ЄС. Приватизація 2014 ? це тільки початок великого шляху в нікуди, коли буде продано все до останнього сантиметра родючої землі. Невже Україні доведеться повторити досвід інших країн, які піймалися на «дешеві» кредити МВФ?

Народ України піднявся один раз, другий раз, підніметься ще багато разів, але навіщо постійно наступати на ті самі граблі!?

Ініціативна група «Діло правди» виступає з пропозицією відійти від таємного голосування та провести відкриті вибори, за яких фальсифікації неможливі. Адже якщо сьогодні всі не подумають про завтрашній день, завтра може бути пізно. Й коли ми зберемося бігти на майдан та скидати черговий олігархічний клан, нова влада відповість нам не новобранцями внутрішних військ з гумовими палицями, а воєнізованими підрозділами «Нацгвардії» на танках.

Відкриті вибори  - це :

1. Рівні умови висування. Не накрадене багатство має бути перепусткою до влади, а повага  й довіра людей. Кожен  кандидат має  бути висунутий ініціативною групою громадян. Щоб підтвердити довіру народу, він повинен зібрати 100 тисяч підписів на свою підтримку за 3 місяці.

2. Рівний доступ до агітації. Агітація та ознайомлення народу з кандидатами повинні відбуватися державним коштом на рівних умовах. Тоді переможе найсильніший, а не той, хто зумів усіх купити.

3. Відкрите голосування. Прізвище кандидата виборець вписує  власноруч у списку виборців та підтверджує свободу свого вибору особистим підписом. Потім результати голосування вносяться до електронної бази в мережі Інтернет. І кожен громадянин може перевірити, як ураховано його голос та чи правильно підраховані результати виборів по всій країні.

 

Зроби крок уперед ? вибери відкрито!

Революція іде ? вибирай відкрито!

 

dilo-pravdy.org

Контактний телефон (066) 027-44-26

Ми закликаємо до відкритого обговорення ситуації в країні!

http:// dilo-pravdy.org/opinion

Вступайте до народної Системи оповіщення!

http://vk.com/ dilo_pravdy

Источник: http://dilo-pravdy.org

Теги: , , , ,

Добавил: Yedina 28 мая 2014   15:44
Раздел: Листівки
650 просмотров
Комментарии: (0)