0

Сьогодні-завтра в Україні може початися громадянська війна. На Майдані Незалежності в Києві закликають братися до зброї, формувати загони самооборони та їхати воювати на Південний Схід. Але з ким воювати? З побратимами-українцями? З тими, хто став на захист свого життя і свободи, злякавшись, що їх будуть стріляти за те, що вони говорять по-російськи? Путіна кличуть тільки через страх перед новою українською владою.

Не піддавайтеся на провокації, протистояння, агресію один до одного – нам ділити взагалі нічого! Росіяни не хочуть війни з Україною! Східні регіони піднялися на захист себе і своїх дітей. Заяви нової влади недвозначно закликають українців утискати росіян. Ми вважаємо, що вони провокують національну ворожнечу, звинувачуючи Росію в усіх бідах українського народу. Ірина Фаріон та Олег Тягнибок, як видно, свою особисту ненависть до росіян роблять державною політикою України – таких політиків швидше треба притягати до відповідальності за провокацію братовбивства. А зараз на мирних людей іде армія, й активістів Майдану кличуть туди ж зі зброєю.
Третя світова війна вже починається, тих, хто виживе, майже не буде. Так само починалися і перші дві, що забрали десятки мільйонів життів. Вихід один: не вбивати один одного. Пророк Серафим Вирицький сказав, що третя світова почнеться, якщо підніметься брат на брата. Тільки маса народу, відстоюючи мир і розбороняючи тих, хто б’ється, з обох боків, може врятувати свої життя. Провокатори вели західний Майдан на кров, провокатори ведуть і східні майдани. А гарматним м'ясом зробили народ. Нас дурять, накручують і вбивають спецслужби від США та ЄС. Є інформація, що у східній Україні дуже багато співробітників і російських спецслужб.

Днями вночі до Києва з негласним візитом прибув директор ЦРУ Джон Бреннан для таємних переговорів з українськими керівниками та силовиками. Наступного ж дня в.о. президента Турчинов оголосив про початок військової операції. Американці дали відмашку? Депутат Царьов стверджує, що цілий поверх у будівлі СБУ віддано американським спецслужбам. ООН стверджує, що будівлі на сході захоплюють путінські спецназівці. І ті, й інші праві. Адже Путіна поставив на владу Єльцин, а він зробив такий самий майданівський кривавий державний переворот за допомогою тих самих американських спецслужб. Путін зі сміхом визнав у прямому ефірі: «В оточенні Чубайса в ролі радників працювали кадрові співробітники ЦРУ США. Після повернення в США їх притягували до суду за те, що вони, порушуючи закони своєї країни, збагачувалися в ході приватизації в Російській Федерації». Виходить, господарі у Путіна й Турчинова – одні?
Путін та Обама діють однаково – своїми діями сприяючи розпалюванню війни, одними методами, одним почерком. При аналізі їхніх кроків видно, що і той, і інший діють в інтересах Заходу. Обидві країни – фактично колонії саме Заходу.

Захід хоче нацькувати нас, щоб, коли ми переб’ємо один одного, поділити між собою й Україну, і Росію. Клімат на Землі змінюється, Європа вже замерзає. Може, вони просто хочуть нашими ж руками прибрати зайвих їдців з уподобаних територій, багатих ресурсами, лісами і прісними водами земель України та Росії?

Громадяни України! Сьогодні тільки ми зможемо захистити своє життя і життя своїх нащадків. Не осоромимо предків, які поклали життя на захист і нашої землі, і наших життів! Ми повинні стати за мир в Україні! Ті з нас, хто бояться і мовчать, – зрадники Батьківщини і своїх дітей. Нас має бути багато – більше тих, у кого руки сверблять, щоб  пролити кров. Весь народ мусить боротися за мир на своїй землі. Все можна вирішити мирно, всеукраїнським референдумом і виборами – відкритими, які не можна сфальсифікувати.

Громадяни України! Вступайте до ініціативної групи за мирне вирішення кризи в Україні «Діло правди»! Ми – за всеукраїнський референдум, а не за мордобій! Ми – за відкриті, а не таємні вибори справжніх народних, а не узгоджених з іноземцями правителів!
Dilo-pravdy.org
Контактний телефон (066) 027-44-26

Ми закликаємо до відкритого обговорення ситуації в країні! http://dilo-pravdy.org/opinion
Вступайте в народну Систему оповіщення! http://vk.com/dilo_pravdy

Прочитав сам – передай іншому!

Источник: http://dilo-pravdy.org

Теги: , ,

Добавил: Yedina 16 апреля 2014   14:37
Раздел: Публікації
672 просмотров
Комментарии: (1)
17 апреля 2014 13:22

Тільки народи України та Росії мають недопустити війни, бо уряди, очевидно, у цьому не зацікавлені! Війни можливо уникнути. Не потрібні безглузді смерті!

0