1

СМ_прессконф

14 квітня, у понеділок, об 11:00 в ПРЕС-ЦЕНТРІ Інформаційного агентства "Українські Новини" відбулася ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ Світлани Пеунової, лідера загальноросійської політичної партії "ВОЛЯ" на тему: "Шляхи мирного вирішення конфлікту між Росією й Україною. Погляд не кремлівського політика".

На думку Світлани Пеунової, те, що відбувається зараз в Україні - широкомасштабна провокація. Світ зусиллями провокаторів втягується в третю світову війну, як і на початку перших двох. Ми захоплені емоціями, нас нацьковують, а ціль - наші території й ресурси - якщо ми підемо до кінця протистояння брат на брата - дістануться, як завжди, світовим акулам капіталу. Ми ж подаруємо їм свої життя. Треба дивитися далі Путіна й Обами - тільки тоді ми побачимо справжніх авторів конфлікту. Треба згадати свою недавню історію. Факти й тільки факти можуть остудити наші задурманені голови.

Пані Пеунова заявляє, що:

1. Народи завжди були іграшками в руках політиків.

До себе любов, до конкурента - ненависть.

2. Маси вирішують усе - тільки повстання проти експлуатації змінювали суспільний устрій.

3. Створено технологію управління масами в інтересах не самого народу, а визискувачів.

Розпалення громадянської війни очевидно йде через впроваджених агентів впливу й у західній і в східної України.
 
Робляться тільки ті кроки, які обурюють і піднімають народ, загострюють ситуацію. Так маси втягуються в азарт мордобою. Кличуть армії ворогів на свою територію - кличуть війну.

Видеозапись пресс-конференции

Источник: http://un.ua/ukr/article/503501.html

Теги: , , ,

Добавил: Yedina 15 апреля 2014   19:29
Раздел: Наші акції
1103 просмотров
Комментарии: (0)